cesspipe ایران مسابقه والیبال تیم والیبال

cesspipe: ایران مسابقه والیبال تیم والیبال تیم ملی والیبال والیبال والیبال آسیا قهرمانی امیدهای آسیا

گت بلاگز لرستان سرمایه‌گذاری هلدینگ‌ها به حدود سه درصد رسیده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان گفت: سرمایه‌گذاری هلدینگ‌ها به حدود سه درصد رسیده هست.

سرمایه‌گذاری هلدینگ‌ها به حدود سه درصد رسیده است

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛غضنفری گفت: سند سرمایه گذاری، کارآفرین استان قرار است در جهت تحقق شعار سال باشد و بنابراین با سند سال گذشته تفاوت هایی دارد.
وی افزود: بیش از ۱۰ جلسه کارشناسی با بانک ها، دستگاه های اجرایی و سایر مسئولان مرتبط داشته ایم و رقم نهایی سرمایه گذاری این سند ۶۴۰۹ میلیارد تومان است که باید به اشتغال ۲۵ هزار و ۴۷۶ نفر منجر شود.

عبارات مهم : لرستان

غضنفری با بیان اینکه سند فوق نسبت به سال گذشته متفاوت هست، گفت:: تولید نقش پررنگی در این سند دارد و در حوزه های متفاوت طبق برنامه باید تلاش کنیم که به اهداف موردنظر دست پیدا کنیم.
معاون استاندار لرستان افزود: در بحث صادرات امسال رشد ۲۸ درصدی را نشانه گذاری و جهت آموزش مهارت و توانمندسازی ۳۰ هزار نفر برنامه ریزی کرده ایم و به همین ترتیب در سایر بخش ها نیز برنامه ریزی های دقیق داریم.
وی در ادامه گفت: سال گذشته ۴۱۳۶ میلیارد تومان سرمایه گذاری در استان داشته ایم که امسال زیاد کردن ۲۰۰۰ میلیارد تومانی در دستورکار قرار گرفته هست. ۱۷. ۵ درصد سهم منابع دولتی و مابقی غیردولتی بوده و سرمایه گذاری هلدینگ ها که سال گذشته صفر بوده امسال به حدود سه درصد رسیده است.
غضنفری با اشاره به سهم بانک ها در این سند، تصریح کرد: بانک ها معادل ۶۳. ۷۹ درصد از سند سهم دارند که ۲۶۷۱ میلیارد تومان سهم دولتی هاست یعنی معادل ۶۵. ۳ درصد و ۱۴۱۷ میلیارد تومان حدود ۳۴. ۶ درصد سهم بانک های شخصی بوده و این در حالیست که سال گذشته ۱۵ درصد سهم داشته اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خاطرنشان کرد: سال قبل لرستان به عنوان استانی در کشور مطرح شد که در زمینه سند اشتغال بسیار موفق بوده و پیشنهادهای ما را درخواست کردند که به دیگر استان ها تعمیم بدهند و امسال هم باید با جدیت خاصی در جهت تحقق سند گام برداریم.
وی گفت: خرم آباد سال گذشته یکی از موفق ترین شهرستان ها بوده و رتبه اول در تسهیلات با پرداخت حدود ۱۰۴۹ میلیارد تومان (حدود ۲۶ درصد کل) استان را کسب کرد و امسال ۱۷۲۱ میلیارد تومان در سند آینده نگری شده است که رشد خوبی دارد و انتظار داریم مدیران شهرستان باز هم مثل سال گذشته موفق باشند.
انتهای خبر /د

واژه های کلیدی: لرستان | استانی | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | سرمایه گذاری | هلدینگ | منابع | لرستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog