cesspipe ایران مسابقه والیبال تیم والیبال

cesspipe: ایران مسابقه والیبال تیم والیبال تیم ملی والیبال والیبال والیبال آسیا قهرمانی امیدهای آسیا

گت بلاگز علمی پزشکی تصویر العمل وزارت بهداشت به کم کردن مرخصی مردان ، هیچ متولی جهت اعلام حساب ملی سلامت وجود ندارد

سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اشاره به مرخصی مردان در وقت تولد فرزند عنوان کرد: اعلام حساب ملی سلامت متولی مشخصی ندارد.

تصویر العمل وزارت بهداشت به کم کردن مرخصی مردان ، هیچ متولی جهت اعلام حساب ملی سلامت وجود ندارد

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمانگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ ایرج حریرچی در نشست خبری خود با رسانه ها راجع به چرایی کم کردن مرخصی مردان در وقت تولد فرزند اظهار داشت: معتقدیم تسهیلات به مردان در وقت هایی از جمله وضع حمل بسیار اهمیت دارد و نقش مردان در این مواقع باید بسیار پررنگ شود.
وی ادامه داد: مسلما باید مردان در وقت تولد فرزندشان بتوانند نزد همسر و خانواده باشند، ولی اینکه آیا مرخصی دو هفته ای جهت مردان در وقت تولد فرزند که به وسیله مجلس کم کردن یافته است قانون بوده یا پیشنهاد اطلاع ندارم.

عبارات مهم : سلامت

حریرچی عنوان کرذ: البته اینگونه مرخصی ها نیز نباید به روند شغل و کارفرما زیان وارد کند، ولی ترجیحا پیشنهاد ما این است که از مردان در چنین دورانی حمایت بیشتری شود.
سخنگوی وزارت بهداشت راجع به پرسشها نوبت گیری در بعضی بیمارستان ها عنوان کرد: این مسئله را واقعا قبول داریم، لیکن در بعضی بیمارستان ها ایراد و اشکال از ما است و راه حل آن اوج بردن کلینیک ها است.
اعلام حساب ملی سلامت متولی ندارد/ دولت و مجلس دست به کار شوند
حریرچی راجع به اعلام نشدن حساب ملی سلامت توضیح داد: آخرین باری که این حساب اعلام شد مربوط به سالهای ۸۸ تا ۹۲ بود که وزارت بهداشت این دولت اعلام کرد. ولی هنوز هیچ متولی مشخصی جهت اعلام حساب ملی سلامت وجود ندارد و باید دولت و مجلس یک نهاد مستقل را مشخص کنند، لیکن اعلام بعضی حساب های ملی به مانند آمار اشتغال و تورم، جنبه قانونی دارد.
سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: بنابراین باید یک نهاد مستقل این حساب ملی را اعلام کند، ولی با این وجود وزارت بهداشت با مرکز آمار قرادادی منعقد کرده است تا حساب ملی سلامت تهیه شود، لیکن کار آسانی نیست که در این رابطه حساب ملی سلامت ۹۳ تکمیل و ۹۴ نیز در حال تکمیل هست، ولی باید متولی مشخصی در قانون در این باره تعیین شود.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سلامت | مردان | بهداشت | وزارت بهداشت | بیمارستان | مجلس | تولد نوزاد | سخنگوی وزارت بهداشت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog