cesspipe ایران مسابقه والیبال تیم والیبال

cesspipe: ایران مسابقه والیبال تیم والیبال تیم ملی والیبال والیبال والیبال آسیا قهرمانی امیدهای آسیا

گت بلاگز سمنان آخر هفته پر اتفاق در بزرگراه های استان

رئیس پلیس‌راه استان سمنان گفت : آخر هفته در بزرگراه های این استان هشت فقره سانحه فوتی و جرحی به وقوع پیوست.

آخر هفته پر اتفاق در بزرگراه های استان

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، سرهنگ حسن خسروجردی مدیر پلیس راه استان سمنان با بیان اینکه آخر هفته در استان سمنان هشت فقره سانحه فوتی و جرحی با ۱۱مجروح برجای گذاشت گفت : از مجموع این حوادث پنج مورد واژگونی ماشین و چهار مورد به علت ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه به وقوع پیوست.

عبارات مهم : حوادث
وی افزود: ساعت ۱۶:۱۵روز پنج شنبه کیلومتر ۲۵ محور میامی-شاهرود خروج از بزرگراه یک دستگاه تریلی کشنده به علت خستگی و خواب آلودگی راننده به فوت در دم راننده ۳۶ساله منجر شد که باید گفت استراحت به موقع می توانست از وقوع این اتفاق جلوگیری کند.

رئیس پلیس راه استان سمنان ضمن بیان اینکه کویری و یکنواخت بودن محورهای استان اغلب موجب خستگی و خواب آلودگی راننده می شود، ابراز داشت: در حاشیه راه پارکینگ هایی جهت استراحت مسافران وجود دارد لذا از رانندگان تقاضا داریم به محض احساس خستگی و خواب آلودگی در زائرسرای استان متوقف شده است و بعد از استراحت طی مسیر کنند.

خسروجردی تاکید کرد: ۶۵درصد از تصادفات صورت گرفته در محورهای مواصلاتی استان سمنان مربوط به افراد غیر بومی است ۶۲ علت تصادفات را واژگونی ماشین در هنگام خستگی و خواب آلودگی و عدم تمرکز کافی در وقت رانندگی مشمول بر می شود که باید گفت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و فاصله طولی و پرهیز از سبقت نا به جا می تواند از بروز حوادث تلخ رانندگی جلوگیری کند.

وی افزود: ۱۳درصد حوادث رانندگی مربوط به رانندگان خودروهای سنگی است که اغلب به علت خستگی و خواب آلودگی دچار اتفاق می شوند که باید نسبت به آگاه سازی این قشر از جامعه نیز تلاش شود تا به محض احساس عدم تمرکز از ادامه مسیر صرف نظر کنند.
انتهای خبر / ه

واژه های کلیدی: حوادث | آلودگی | راننده | جلوگیری | استراحت | رانندگی | احساس خستگی | استان سمنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog