cesspipe ایران مسابقه والیبال تیم والیبال

cesspipe: ایران مسابقه والیبال تیم والیبال تیم ملی والیبال والیبال والیبال آسیا قهرمانی امیدهای آسیا

گت بلاگز بین‌الملل پیشتازی حزب ترزا می در تمامی نظرسنجی‌های انتخاباتی

نظرسنجی‌های متفاوت در انگلیس از پیشتازی حزب محافظه‌کار بر حزب کارگر در انتخابات این کشور حکایت دارد.

پیشتازی حزب ترزا می در تمامی نظرسنجی‌های انتخاباتی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از خبرگزاری رویترز، شمارش معکوس جهت انتخابات زودهنگام در انگلیس شروع شده است هست. نظرسنجی های متفاوت پیش از انتخابات روز پنجشنبه این کشور از پیشتازی حزب محافظه کار به رهبری ترزا می، نخست وزیر انگلیس بر حزب کارگر به رهبری جرمی کوربین حکایت دارد.
بر این اساس، نظرسنجی های موسسه “سرویشن” که روز دوشنبه منتشر شد، نشان می دهد حزب محافظه کار یک درصد از حزب کارگر پیش هست. این نظرسنجی در روزهای جمعه و شنبه، و پیش از حمله تروریستی لندن که به کشته و زخمی شدن 55 تن انجامید، برگزار شد.

عبارات مهم : کارگر

در سوی دیگر، نظرسنجی های “کانتار” در چهارشنبه هفته گذشته حاکی از پیشتازی 10 درصدی حزب محافظه کار بر رقیب خود بود که نشان دهنده رشد دو درصدی نسبت به هفته پیشین خود است.
نظرسنجی موسسه “آپینی یِن” که جهت روزنامه “آبزرور” در سوم ژوئن (13 خرداد) انجام گرفت حاکی از پیشتازی 6 درصدی حزب ترزا می بر حزب کوربین هست. با این وجود، براساس نظرسنجی این موسسه در یک هفته گذشته فاصله دو حزب 4 درصد کم کردن یافته هست.
نظرسنجی موسسه “ایپسوس موری” نیز در دوم ژوئن (12 خرداد) از پیشتازی 5 درصدی حزب حاکم بر حزب کارگر حکایت داشت. نظرسنجی دو هفته قبل این موسسه از برتری 15 درصدی حزب حاکم خبر داده بود.
نظرسنجی موسسه “پنل بیس” در سه شنبه هفته گذشته نشان داد حزب محافظه کار 8 درصد از رقیب خود پیش هست. نظرسنجی یک هفته قبل این موسسه از پیشتازی 15 درصدی حزب ترزا می خبر داده بود.
در سوی دیگر، نظرسنجی موسسه “کومرز” در روز شنبه به مانند نظرسنجی هفته گذشته این موسسه از پیشتازی 12 درصدی حزب حاکم خبر داد.
نظرسنجی ” آی سی ام – گاردین” که دیروز (دوشنبه) منتشر شد حاکی از پیشتازی 11 درصدی حزب ترزا می بر جرمی کوربین بود. این مقدار یک درصد کمتر از نظرسنجی هفته گذشته این موسسه بود.
حزب حاکم در نظرسنجی های تمامی موسسات پیش از حملات تروریستی لندن از حزب کارگر پیش بوده هست. موسسات در انگلیس قرار است امشب به وقع محلی نتیجه های نظرسنجی های خود را بعد از وقوع حملات لندن منتشر کنند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: کارگر | انگلیس | انتخابات | بین الملل | ترزا می | نخست وزیر انگلیس | جرمی کوربین | حزب محافظه کار انگلیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog